Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Επέστρεψα από τις ολιγοήμερες διακοπές μου στη Μύκονο. STOP. Το νησί είναι πανάκριβο. STOP. Υπάρχουν ταβέρνες όπου το τζατζίκι κάνει 8 ευρώ και η χωριάτικη 10. STOP. Μιλάμε για πολύ, πάρα πολύ κόσμο. STOP. Επίσης πολύ clubbing, διασκέδαση, ξεσάλωμα! STOP. Αναλυτικά post, μαζί με φωτογραφίες και βίντεο, σύντομα online!