Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Παγκόσμια Hμέρα Αντισύλληψης μπορεί να ήταν στις 30 Μαρτίου, αλλά καλό είναι τους τρόπους για τη σωστή αντισύλληψη να τους έχουμε στο μυαλό μας κάθε μέρα, για να αποφύγουμε τυχόν διάφορα περιστατικά 🙂 Στο παραπάνω βιντεάκι η φίλη μου η Δαλιδά…
Και ένα ενδιαφέρον podcast σχετικά με το aids.