Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αδιαθεσία ένιωσε ο Πέτρος Φιλιππίδης κατά την διάρκεια του “Μπακαλόγατου”, ζήτησε συγνώμη και αποχώρησε από την παράσταση, αφήνοντας άναυδους τους θεατές στο θέατρο Ράδιο Σίτυ στη Θεσσαλονίκη.
Αμέσως μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο ΑΧΕΠΑ, όπου οι γιατροί διέγνωσαν υπερκόπωση και του συνέστησαν ξεκούραση. Ωστόσο ο ίδιος θέλει να επιστρέψει στο θέατρο, αφού οι παραστάσεις είναι sold out και δεν θέλει να δυσαρεστηθεί ο κόσμος.
Οι συνεργάτες του βρέθηκαν κοντά του απ΄την πρώτη στιγμή.
[via yupi]