Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μπορεί εξωτερικά το νέο MSI X-Slim X340 να είναι αρκετά εντυπωσιακό, με την λεπτή του εμφάνιση να μαγνητίζει τα βλέμματα, ωστόσο εσωτερικά δεν νομίζω ότι θα εντυπωσιαστείτε, καθώς δεν θα δείτε κάποια εντυπωσιακή διαφορά σε σχέση με το εσωτερικό ενός κοινού laptop.
To νέο mini laptop της MSI χρησιμοποιεί την νέα πλατφόρμα Intel CULV, η οποία υπόσχεται μεγαλύτερες επιδόσεις με καλύτερη αυτονομία. Αν απορείτε πως χωράνε ο σκληρός δίσκος, το CPU, η RAM και ό,τι άλλο χρειάζεται για να δουλέψει ένα PC, μέσα στο μικρό μέγεθος του X340, νομίζω πως οι φωτογραφίες παρακάτω θα σας λύσουν όλες τις απορίες.
[via]