Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πριν από λίγο ο Πρωθυπουργός Γιώργος Παπανδρέου από την Βουλή φαίνεται ότι απηύθυνε στους bloggers να συμμετάσχουν ενεργά στην ανάδειξη των αρνητικών που θα αποκαλυφθούν, λέγοντας χαρακτηριστικά «Καλώ τους bloggers να κάνουν προτάσεις, που γιατί όχι θα γίνουν νόμοι».
Το έγραψε στο Twitter πρώτος ο doleros, ενώ περιμένω να ανέβει ολόκληρη η ομιλία στο site της Βουλής, του ΠΑΣΟΚ ή και στο προσωπικό site του Γιώργου Παπανδρέου, ώστε να δω περισσότερα.
Αυτό που έχω να πω για την ώρα είναι ότι οι bloggers ήδη έχουν κάνει δεκάδες προτάσεις, ξεκινώντας από μικρά θέματα που έχουν να κάνουν με την ποιότητα ζωής στις πόλεις, μέχρι και για πιο μεγάλα θέματα, που έχουν να κάνουν με σκάνδαλα που κουκουλώνοντα έντεχνα κλπ…
[photo]