Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Σήμερα προβλήθηκε βίντεο από τηλεοπτικούς σταθμούς (NET και ANT1), στο οποίο φαίνονται δύο άτομα, που απ΄ ότι φαίνεται είναι και οι υπεύθυνοι της φωτιάς του Υμηττού. Η λήψη είναι ερασιτεχνική, ενώ το βιντεάκι από την τηλεόραση ανέβηκε στο youtube από τον Θάνο. Απ΄ ότι άκουσα το βίντεο αυτό επεξεργάζεται από τις αρμόδιες αρχές και θέλω να πιστεύω ότι γρήγορα θα φτάσουν στα ίχνη των εμπρηστών..