Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Όπως διάβασα και στο nylon, η ιστορία θα είχε περάσει σίγουρα απαρατήρητη πριν από μερικά χρόνια, τώρα αρκετοί bloggers ασχολούνται με το θέμα, ενώ επιχειρείται και ένα νέο Google Bombing με τη λέξη ξεφτίλες, αν και η Google όπως έχει ανακοινώσει έχει βελτιώσει τους μηχανισμούς της για την αποφυγή τέτοιων περιπτώσεων.