Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Έλα η γριά… Δεν έχει τι να βάλει, δεν έχει τι να βάλει, το πάρτι αναβάλλει, δεν έχει τι να βάλει η γριά στο Καρναβάλι!
Πρόκειται για την τελευταία διαφήμιση των Jumbo που σίγουρα θα έχετε ακούσει εδώ και αρκετές μέρες! Και πώς να μην την έχετε ακούσει, αφού παίζεται στην κυριολεξία πάρα πολλές φορές από αρκετούς ραδιοφωνικούς σταθμούς!
ΟΚ, στην αρχή έκανε θετική εντύπωση, αλλά πόσες φορές θα την ακούσει κανείς και θα συνεχίσει να του κάνει καλή εντύπωση; Από ένα σημείο και μετά με το που ακούσεις την αρχή της αλλάζεις σταθμό!
[via]