Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Προχθές το απόγευμα κατέβηκα στη Μαρίνα Αλίμου για καφεδάκι στο Kitchen Bar. Πάρκαρα και καθώς ανέβαινα για να μπω στο cafe – bar – restaurant είδα το παραπάνω stand με τη διαφήμιση και το Jeep. Μου φάνηκε πολύ κακόγουστο το όλο σκηνικό…
Σε λίγο, με την οικονομική κρίση και την πτώση των πωλήσεων των ακριβών αυτοκινήτων ειδικά, θα βγάλουν τέτοια stand σε πανηγύρια, λαϊκές αγορές, έξω από τα σούπερ μάρκετ…