Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Εγώ δεν πήγα στη χθεσινή συναυλία του George Michael στο ΟΑΚΑ, βρέθηκαν εκεί χιλιάδες fans του όμως, οι οποίοι με τις ψηφιακές μηχανές τους κατέγραψαν σε βίντεο και φωτογραφίες σκηνές από τη συναυλία και σήμερα γράφουν εντυπώσεις και σχόλια από τη συναυλία στα blog τους.
Ενδεικτικά αναφέρω πέντε post που διάβασα:
– The Ditch: George Michael OAKA 26/7/07
– Small Yellow Fish: Ωραίος ο Γιώργάκης, απαράδεκτος ο ΗΣΑΠ
– Cereal Reader: 25 Live
– Soulmates: Επιτέλους ήρθε !!!!!!
– Γυάλινος πύργος: George you are my man