Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πραγματικά είμαι εξοργισμένος και δεν έχω λόγια να περιγράψω το site που μου έστειλαν με email πριν από λίγα λεπτά… Πρόκειται για μια ιστοσελίδα η οποία καλεί τους επισκέπτες της να προβλέψουν πότε θα πεθάνει ο Αρχιεπίσκοπος Χριστόδουλος, ενώ -σύμφωνα με τα όσα γράφουν- αυτός που θα πέσει μέσα στην ημερομηνία ή θα κάνει την κοντινότερη πρόβλεψη θα κερδίσει ένα Playstation 3!
Ειλικρινά δε ξέρω τι να πω… Πόση κακοκήθεια, κακία, θράσος και μικρότητα πρέπει να έχεις μέσα σου για να κάνεις κάτι τέτοιο… Έχουν ανεβάσει μάλιστα και βίντεο, με το οποίο εύχονται καλή και ταχεία ανάπαυση στον Αρχιεπίσκοπο…