Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αντώνης Λυμπέρης: Ιδρυτής, πρόεδρος και διευθύνων σύμβουλος του ομώνυμου εκδοτικού οργανισμού, αλλά και επενδυτής του Openfund. Δείτε τον στο video που ακολουθεί να μιλάει για το πώς ξεκίνησε την ενασχόλησή του με τις εκδόσεις και τα περιοδικά, πώς μεγάλωσε την επιχείρησή του, σε τι σημείο βρίσκεται τώρα, αλλά και τι θα έκανε διαφορετικά αν γύριζε το χρόνο μερικά χρόνια πίσω.
Δείτε την ομιλία του Αντώνη Λυμπέρη στο τελευταίο Open Coffee.