Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Χθες το βράδυ ήμουν για καφέ με μια παρέα και κάποια στιγμή, μέσα στα άσχετα που λέγαμε, έπεσε και το θέμα της στροφής της καριέρας της Έφης Θώδη! Σε περίπτωση που δεν την είδατε πρόσφατα στην tv να άδει το “Can ‘t take my eyes of you” έψαξα στο youtube και βρήκα το βίντεο. Απολάυστε την!