Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το mediablog.gr το διαβάζω σχεδόν από το ξεκίνημά του και είναι ένα από τα αγαπημένα μου θεματικά blogs που παρακολουθώ καθημερινά. Ό,τι έχει να κάνει με τα media, φήμες, αλήθειες, παρασκήνιο, κριτική, σχόλια για ό,τι γίνεται σε δημοσιογραφικούς οργανισμούς κλπ περνούν κάθε μέρα από το μικροσκόπιό του.
Αρκετές φορές πηγή ειδήσεων που βγαίνουν στο mediablog είναι οι άνθρωποι που το διαβάζουν, άνθρωποι που εργάζονται στα media και όχι μόνο.
Το mediablog.gr έκλεισε 1 χρόνο στον διαδικτυακό αέρα! Εγώ εύχομαι να τα εκατοστήσει και να συνεχίσει έτσι και ακόμα πιο δυνατά!