Πρωτάθλημα Super League 2009-10: Το πρόγραμμα των αγώνων

Πρωτάθλημα Super League 2009 - 2010

Με το ντέρμπι ΑΕΚ – Ολυμπιακός που θα διεξαχθεί στο τέλος Αυγούστου θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα Super League 2009-10. Σήμερα το μεσημέρι πραγματοποιήθηκε η κλήρωση, από την οποία προέκυψε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων όλων των αγωνιστικών του πρωταθλήματος, το οποίο μπορείτε να δείτε παρακάτω.

Αίσθηση προκάλεσε σε όσους παραβρέθηκαν στην εκδήλωση η απουσία του προέδρου της Super League, Κώστα Πηλαδάκη, ο οποίος σύμφωνα με πληροφορίες, απουσίαζε εξαιτίας επαγγελματικών υποχρεώσεων, αλλά, όπως διαβάζουμε στο sport.gr, στα «πηγαδάκια» που στήθηκαν τα σχόλια διαδέχονταν το ένα το άλλο…

Το πρόγραμμα αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ
ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
Α.Ε.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΡΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Α.Ε.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΗΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΛΑΡΙΣΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΛΑΡΙΣΑ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΑΡΙΣΑ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΛΑΡΙΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΑΡΙΣΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΡΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΑΡΙΣΑ – Α.Ε.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΑΡΙΣΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΑΡΙΣΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΑΡΙΣΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

Κατηγορίες
Αθλητισμός

Ιδρυτής και συντάκτης του XBLOG.gr.

ΣΧΕΤΙΚΑ