Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ως πιτσιρίκια όλοι είχαμε στο σπίτι και στο σχολείο έναν παγκόσμιο χάρτη, όπου μαθαίναμε που πέφτουν οι ΗΠΑ, ποιος είναι ο Ειρηνικός ωκεανός και δυσκολευόμασταν να πιστέψουμε πόσο μικρή είναι σε μέγεθος η Ελλάδα σε σύγκριση με τη Κίνα.
Αυτά όμως στην εποχή μας.
Γιατί ο designer Jay Simons αποφάσισε να δημιουργήσει τον δικό του tech παγκόσμιο χάρτη και εκεί μιλάμε για την υπερδύναμη Google, την Γηραιά Microsoft και την αυτοκρατορία της Apple!
Μάλιστα υποσχέθηκε ότι σύντομα θα ακολουθήσουν και άλλοι tech χάρτες.
Λες έτσι να μην χανόμαστε πλέον στο internet;