Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η WIND προσφέρει δωρεάν υπηρεσίες επικοινωνίας σε όλους τους συνδρομητές που βρίσκονται στην ευρύτερη περιοχή της Κορίνθου για να μπορέσουν να επικοινωνήσουν με τα αγαπημένα τους άτομα αυτή τη δύσκολη περίοδο.
Η WIND προσφέρει σε όλους τους πελάτες συμβολαίου κινητής ιδιώτες και επιχειρήσεις καθώς και τους κατόχους καρτοκινητής F2G & Q, δωρεάν χρόνος ομιλίας 1500 λεπτών προς όλους (εθνικά κινητά και σταθερά) και δωρεάν 10 GB, με ισχύ 15 ημέρες.
Παράλληλα, η WIND σταματάει τη διαδικασία φραγής εισερχομένων/ εξερχομένων κλήσεων στις συνδέσεις συμβολαίου για 30 ημέρες.