Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ακόμη περισσότερο όφελος αποκτούν οι συνδρομητές συμβολαίου και καρτοκινητής Wind που ταξιδεύουν στις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης, χάρη στις νέες μειώσεις στις χρεώσεις περιαγωγής και την αλλαγή του τρόπου χρέωσης των κλήσεων από την εταιρεία. Συγκεκριμένα, από 1η Ιουλίου 2009, οι εξερχόμενες κλήσεις από και προς τις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης μειώνονται σε € 0,51 το λεπτό, ενώ οι εισερχόμενες κλήσεις μειώνονται σε € 0,23.
Για τις εξερχόμενες κλήσεις, η χρέωση πραγματοποιείται ανά δευτερόλεπτο, με ελάχιστη χρέωση τα 30″. Σε ότι αφορά τις εισερχόμενες, η χρέωση πραγματοποιείται ανά δευτερόλεπτο, χωρίς ελάχιστη χρέωση.
Επίσης, το γραπτό μήνυμα από και προς τις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης μειώνεται σε € 0,13 ανά μήνυμα. Για γραπτά μηνύματα από/προς τις υπόλοιπες χώρες, καθιερώνεται μια ενιαία χρέωση € 0,50 ανά μήνυμα, ενώ για γραπτά μηνύματα από/προς δορυφορικά δίκτυα € 1,43 ανά μήνυμα.
Οι παραπάνω χρεώσεις συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 19%.