Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Από χθες το xblog.gr “φοράει” την νέα έκδοση του WordPress 2.5, η οποία μεταξύ άλλων διαθέτει ένα πλήρως ανανεωμένο administration interface, σαν αυτό που βλέπετε παραπάνω. Το upgrade του WordPress στο xblog πραγματοποιήθηκε χωρίς κανένα πρόβλημα από τον Απόστολο.
Το μοναδικό προβληματάκι παρουσιάστηκε σήμερα, όταν προσπαθώντας να ανεβάσω εικόνα σε ένα post μου εμφάνιζε HTTP error και η εικόνα δεν ανέβαινε με τίποτα. Τελικά διαπιστώσαμε ότι πρόκειται για προβληματάκι του WordPress, το οποίο λύθηκε με μία αλλαγή στο .htcaccess.