Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Θέλετε να συνδυάσετε την τεχνολογία με την πολυτέλεια;
Αν ναι, βιαστείτε να αποκτήστε το Magic Mushroom!
Ο σουηδικός οίκος κοσμημάτων Shawish κατασκεύασε το ακριβότερο USB stick του κόσμου!
Το Magic Mushroom αποτελείται από χρυσό 18 καρατίων, ρουμπίνια, ζαφείρια και διαμάντια και έχει χωρητικότητα 32 GB!
Kοστίζει… 37.000 δολάρια!
Τίποτα ε; 😛
[via]