Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
The City Pulse party κάθε Τετάρτη στο Villa Mercedes με μουσική από Jo-Jo και Θάνο Μακρή, με το πιο γκλάμορους κοινό της πόλης. Έχω βρεθεί αρκετές Τετάρτες εκεί και ο κόσμος γεμίζει το μαγαζί, παρόλο που η επόμενη μέρα είναι εργάσιμη και πολλοί θα ξυπνήσουν νωρίς να πάνε στο γραφείο.
Συνεχίζονται κανονικά τα πάρτι κάθε Τρίτη με Ναταλία Γερμανού και κάθε Πέμπτη με Θέμη Γεωργαντά!