Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ο πάρα πολύ καλός και ζεστός καιρός αυτές τις μέρες δε σε αφήνει να κάτσεις σπίτι με τίποτα! Σήμερα λοιπόν, αντί να πάρουμε τις παραλίες, προτιμήσαμε τα.. βουνά! Έτσι το απογευματάκι πήγαμε στο Terra Petra στην Πετρούπολη για καφεδάκι και relax! Η φωτογραφία μιλάει από μόνη της, αφού είχαμε όλη την Αθήνα πιάτο μπροστά μας!