Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μετά από δύο εβδομάδες αποχής από τα Κυριακάτικα καθιερωμένα SPA events στο Villa Mercedes, ο Βασίλης Τσιλιχρήστος επανέρχεται με όλες τις επιτυχίες που ακούστηκαν στο Μαϊάμι στα πλαίσια του Winter Music Conference 2008, το οποίο ο Βασίλης Τσιλιχρήστος παρακολουθεί εδώ και πολλά χρόνια… Μαζί του στα decks ο Dj Jeannot, σε μία βραδιά που δεν πρέπει να χάσετε…
Villa Mercedes: Ανδρονίκου και Τζαφέρη 11, Ρουφ
Τηλέφωνα κρατήσεων: 210 3422606, 210 3422886