Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τις διαφημίσεις της WIND τον τελευταίο καιρό με το γνωστό “όταν λέμε όλοι εννοούμε όλοι” κλπ τις έχετε οι περισσότεροι!
Την τελευταία μπορείτε να την δείτε με ένα κλικ εδώ!
Πριν από λίγο λάβαμε από την WIND ένα χιουμοριστικό ενημερωτικό με την παραπάνω εικόνα για τις εκλογές της 6ης Μαΐου!
Βλέπουμε λοιπόν τις… κατηγορίες ψηφοφόρων!
Έχουμε και λέμε:
- Ο δαγκωτός
- Το κομματόσκυλο
- Η ξανθιά
- Ο αναποφάσιστος
- Ο αγανακτισμένος
- Ο τιμωρός
- Η γιαγιά
Πλάκα δεν έχει;
Καλό βόλι!