Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Είδαμε αναλυτικά τα τεχνικά χαρακτηριστικά του νέου iPad 2, ήρθε η ώρα να δούμε και το βίντεο με τον Steve Jobs να παρουσιάζει την νέα ταμπλέτα της Apple! Αν και πρόσφατα δημοσιεύματα αμερικανικών εφημερίδων τον ήθελαν να αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα υγείας δίνοντας μάχη με τον καρκίνο, ο ίδιος βρέθηκε στο stage και αποκάλυψε ο ίδιος το iPad 2!
Στις 11 Μαρτίου αρχίζει η διάθεση του iPad 2 στις ΗΠΑ, στις 25 Μαρτίου θα κυκλοφορήσει στον υπόλοιπο κόσμο και στην Ελλάδα! Φυσικά στη χώρα μας το περιμένουμε στις 26 Μαρτίου, αφού η 25η Μαρτίου είναι αργία και τα καταστήματα είναι κλειστά.
Δείτε το βίντεο που ακολουθεί με τον Steve Jobs να παρουσιάζει το iPad 2!