Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Την Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου η Google διοργάνωσε στο Αθηνών Αρένα το Google Travel Forum, μία ημερίδα για τον τουρισμό.
Η ημερίδα είχε στόχο να ενημερώσει τους συμμετέχοντες σχετικά με τις δυνατότητες που προσφέρει το ίντερνετ στον τουρισμό, αλλά και να παρουσιάσει λύσεις μέσα από την γκάμα προϊόντων και υπηρεσιών της Google.
Στο βίντεο που ακολουθεί μπορείτε να δείτε την εισαγωγή του Στέφανου Λουκάκου, Γενικού Διευθυντή Google Ελλάδας, καθώς και τα όσα είπε στη συνέχεια ο Πάνος Λαμπράκος, Travel Industry Manager Google Ελλάδας.
Δείτε το βίντεο!
Δείτε και τις άλλες παρουσιάσεις που έγιναν στο Google Travel Forum (κλικ εδώ)!