Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η συνδρομή στην υπηρεσία PS Plus έγινε κατά 25% ακριβότερη, αφού η Sony αποφάσισε να ανεβάσει τις τιμές στην Ευρώπη. Οι τιμές που θα ισχύσουν από το τέλος Αυγούστου είναι οι εξής:
- Μηνιαία συνδρομή από €6,99 στα €7,99
- Τρίμηνη συνδρομή από €19,99 στα €24,99
- Δωδεκάμηνη συνδρομή από €49,99 στα €59,99
Οι τιμές αυτές ίσχυαν για τους Αμερικάνους από πέρσι τον Σεπτέμβριο, αλλά τελικά δεν την γλυτώσαμε εμείς…