Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Με την παρουσίαση του Νίκου Παπανώτα για το Social Whale ξεκίνησε η 26η συνάντηση του αθηναϊκού Open Coffee club που έγινε την Πέμπτη 15 Οκτωβρίου στο Μουσείο Μπενάκη που βρίσκεται στην Πειραιώς. Ο Νίκος ήρθε από τη Θεσσαλονίκη για να μας παρουσιάσει το… θηλαστικό σε μορφή social media client το οποίο φιλοδοξεί να επαναφέρει σε τάξη την κοινωνική μας δικτύωση, παρέχοντάς μας ολοκληρωμένες λύσεις διαχείρισης των διαδικτυακών μας επαφών.
Ακολουθεί το video με τα όσα μας είπε ο Νίκος για το Social Whale.