Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Square Enix ανακοίνωσε τον ερχομό του Shadow of the Tomb Raider. Αυτός είναι ο τρίτος και τελευταίος τίτλος της τριλογίας Tomb Raider και θα βγει για τα Xbox One, PlayStation 4 και PC στις 14 Σεπτεμβρίου του 2018. Η εταιρία δεν έχει αποκαλύψει πολλά για το παιχνίδι, μονάχα ότι θα βιώσουμε την «καθοριστική στιγμή της Lara Croft που γίνεται η Tomb Raider», επειδή θα παρουσιάσει αναλυτικά το παιχνίδι στις 27 Απριλίου. Από το ακόλουθο teaser trailer μπορούμε να διακρίνουμε μια ζούγκλα και πυραμίδες.