Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Για το “This is not Miami” party έγραψα και πριν από μερικές μέρες… Το sunset party που γίνεται σχεδόν κάθε Κυριακή εν πλω… Το πλοίο Anna Maru σαλπάρει από Πειραιά, μας ταξιδεύει στον Αργοσαρωνικό και επιστρέφει το βράδυ… Περισσότερες πληροφορίες εδώ.
Σήμερα είναι η ώρα να πάρετε μία γεύση από τις σέξι χορεύτριες που δίνουν τον ρυθμό στο πάρτι… Πατήστε το “Συνέχεια” και απολαύστε!