Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Οι designer της Sakurah πρέπει να είχαν πολλά κέφια και έμπνευση όταν έφτιαχναν το παραπάνω έπιπλο. Νομίζω ότι είναι ό,τι πρέπει για αυτούς που δεν έχουν πολύ χώρο στη διάθεσή τους και θέλουν να έχουν μία μικρή βιβλιοθήκη και ένα άνετο κάθισμα για να διαβάζουν, αφού με το Sakurah Cave τα έχουν και τα δύο σε ένα! Εκτός αυτού, αν μπορείτε να διακρίνετε, στο πάνω μέρος του “καθίσματος” φαίνεται και ο φωτισμός LED για να μπορείτε να διαβάσετε ακόμα και κατά τη διάρκεια της νύχτας!