Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αν σας άρεσε το πρώτο Red Dead Redemption, τότε πρέπει να ετοιμαστείτε για το νέο Red Dead Redemption 2 που ανακοίνωσε η Rockstar. Η ιστορία του νέου “Red Dead” διαδραματίζεται την ίδια περίοδο με του πρώτου “Red Dead,” μόνο που τώρα έχει εντυπωσιακότερα γραφικά και μάλλον δυνατότητες multiplayer (αν κρίνουμε από την παραπάνω εικόνα). Αναμένεται να κυκλοφορήσει το φθινόπωρο του 2017 για τα PlayStation 4 και Xbox One, αλλά μέχρι τότε μπορείτε να δείτε το επίσημο trailer του παιχνιδιού που έδωσε στη δημοσιότητα η Rockstar.