Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το Ράδιο Αρβύλα επιστρέφει στο prime time του ANT1 και στις βραδιές μας! Σάτιρα, σκέψη, γέλιο, προβληματισμός, επικοινωνία, γεμίζουν ξανά τα βράδια μας, από τη Δευτέρα 24 Οκτωβρίου στις 23.00 και κάθε Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη.
Η αγαπημένη μας παρέα του Αντώνη Κανάκη, Γιάννη Σερβετά, Στάθη Παναγιωτόπουλου και Χρήστου Κιούση, το καλύτερο αντίδοτο στην ελληνική πραγματικότητα, ξανά μαζί μας για 4η χρονιά.
Δείτε τα τρέιλερ για την φετινή πρεμιέρα του Ράδιο Αρβύλα!