Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Κάτια Δέδε με το νούμερο 4 αναδείχθηκε Playmate 2010, στον διαγωνισμό ομορφιάς του STAR που πραγματοποιήθηκε χθες στο κέντρο “Ιερά Οδός” και παρουσίασε η Χριστίνα Λαμπίρη… Την στέψη έκανε η Playmate 2009 Έφη Κυριάκου…
Super Star 2010 αναδείχθηκε η Νατάσσα Λυμπερίδου με το νούμερο 1, Play Girl 2010 η Ανδρεανή Τάφου με το νούμερο 10, Αναπληρωματική Playmate 2010 η Ειρήνη Κεβεζέ με το νούμερο 2 και Miss Playboy Tv 2010 η Αλεξάνδρα Ιωαννοπούλου με το νούμερο 7.
Δείτε το video που ακολουθεί με την στέψη της Playmate 2010 Κάτιας Δέδε!