Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Από σήμερα το pestaola.gr υποδέχεται τους επισκέπτες του με ανανεωμένη εμφάνιση, η οποία σε ότι αφορά τα χρώματα είναι όμοια με την προηγούμενη έκδοση του blog. Η βασικότερη διαφορά που πρόσεξα είναι ότι πλέον το κεντρικό sidebar είναι αισθητά μεγαλύτερο, εμφανίζονται διαφημίσεις σε πλαίσιο στο δεξί sidebar, ενώ υπάρχουν και παραπομπές στα social networking sites και άλλες υπηρεσίες που μπορούμε να “βρούμε” τον Titana (πχ facebook, twitter, flickr, youtube).
Το pestaola.gr είναι από τα πρώτα blogs που επισκέφθηκα όταν “ανακάλυψα” τον κόσμο των blogs, τότε θυμάμαι χρησιμοποιούσε ένα από τα default templates του wordpress, οπότε δεν έχω παρά να χαίρομαι που το βλέπω να εξελίσσεται διαρκώς!