Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ένας νέος διαγωνισμός ξεκίνησε στη σελίδα του ελληνικού καφέ “Λουμίδης Παπαγάλος” στο Facebook και αφορά την παπαγαλοδρομία που ολοκληρώθηκε!
Από τις αρχές Οκτωβρίου ο Λουμίδης Παπαγάλος ξεκίνησε για ένα πρωτότυπο ταξίδι για να ενώσει τους φίλους του αυθεντικού ελληνικού καφέ.
26 φίλοι από όλη την Ελλάδα τον υποδέχθηκαν, του έδειξαν τα καλύτερα σημεία του τόπου τους και μοιράστηκαν μαζί του τα μυστικά για τον καλύτερο αυθεντικό ελληνικό καφέ.
Τώρα που η Παπαγαλοδρομία Λουμίδης ολοκληρώθηκε, ένας από τους 26 οικοδεσπότες θα αναδειχθεί μέσω ψηφοφορίας ο μεγάλος νικητής!
Η εφαρμογή της ψηφοφορίας βρίσκεται στη σελίδα του καφέ Λουμίδης Παπαγάλος στο Facebook.
Οι φίλοι της σελίδας που θα ψηφίσουν έναν από τους υποψηφίους σε αυτό το χρονικό διάστημα διεκδικούν κατόπιν κλήρωσης δύο iPad2!