Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ο αριθμός των 3D τηλεοράσεων που βγάζουν στην αγορά οι εταιρίες αυξάνεται διαρκώς, το ίδιο γίνεται σιγά σιγά και με τα laptop, οπότε κάπως έτσι έφτασε η ώρα να δούμε και στη χώρα μας το πρώτο 3D video clip!
Πρόκειται για το τραγούδι “Κρύσταλλα” του Πάνου Κιάμου, το γνωστό “οι αγάπες πονάνε, σαν κρύσταλλα πέφτουν και σπάνε” που μπορείς να δεις σε 3D!
Αν έχεις 3D τηλεόραση ή laptop τότε φόρα τα ειδικά γυαλιά και θα… δεις τα κρύσταλλα να σπάνε!
Για να δούμε ποιο θα είναι το επόμενο;