Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Είδαμε την διαφήμιση της Cosmote, που ήταν από τις διαφημίσεις που ξεχώρισαν το τελευταίο διάστημα, μάθαμε τα πάντα για τον “ομορφάντρα” που πρωταγωνιστεί στο διαφημιστικό σποτ της εταιρίας κινητής τηλεφωνίας…
Ήρθε η ώρα όμως η διαφήμιση αυτή να “προσαρμοστεί” στα ελληνικά δεδομένα, με την απαραίτητη δόση σάτιρας φυσικά… Έτσι;
Δείτε λοιπόν την εκδοχή της διαφήμισης με τον “Ομορφάντρα” που ετοίμασαν οι Ράδιο Αρβύλα!
Δείτε το βίντεο!
Δείτε επίσης:
– Cosmote – Γιατρός της Πείνας [δείτε τη διαφήμιση]
– Μανώλης Μαυροματάκης: Αυτός είναι ο «Ομορφάντρας» στην διαφήμιση της Cosmote!