Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αγόρασες το Nexus 5 και, πανευτυχής για την αγορά σου αυτή, κάνεις το unboxing και θέτεις το επίσημο Google smartphone σε λειτουργία.
Περνάς τα στοιχεία του Google account σου, κατεβάζεις τις εφαρμογές σου, συγχρονίζεις τις επαφές σου, ρυθμίζεις τα πάντα όλα και κάποια στιγμή έρχεται η ώρα να το συνδέσεις με τον υπολογιστή σου, για να περάσεις φωτογραφίες, βίντεο και οτιδήποτε άλλο.
Και βλέπεις ότι ο υπολογιστής σου δεν “βλέπει” το Nexus 5.
Τι κάνεις;
Η λύση στο βίντεο που ακολουθεί!