Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η επίσημη αποκάλυψη του PlayStation 4 είναι την επόμενη εβδομάδα, αλλά ως γνωστόν το internet δεν περιμένει κανέναν.
Αυτό που βλέπετε παραπάνω λέγεται πως είναι το χειριστήριο του PlayStation 4, πιθανότατα κάποιο πρωτότυπο μοντέλο για developers.
Αν είναι έτσι το χειριστήριο, επιβεβαιώνονται οι πρόσφατες φήμες για κλασικό σχήμα DualShock με touchpad στο κέντρο, και διάφορες άλλες προσθήκες και βελτιώσεις.
Αυτό το μπλε φως στο πάνω μέρος του χειριστηρίου δείχνει να είναι αισθητήρας PS Move.
[via]