Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τον Γιάννη Τσομπανίδη τον γνωρίσαμε μέσα από τα βίντεο που έκανε με unboxing και hands on του iPhone στα Ποντιακά, τα οποία έκαναν τον γύρο του διαδικτύου με χιλιάδες views στο YouTube.
Αυτές τις μέρες ο Γιάννης ξαναχτύπησε με δύο νέα βίντεο…
Αυτή τη φορά θέμα των δύο βίντεο είναι η Apple και τα καρπούζια…
Πώς συνδυάζονται? Δείτε στα βίντεο!
Βίντεο 1 – Next Generation Watermelons
Καρπούζια νέου τύπου με QR code το οποίο μπορείς να σκανάρεις από το κινητό σου και να πάρεις πληροφορίες για το καρπούζι, όπως πχ τον παραγωγό και άλλα.
Βίντεο 2 – Καρπουζόφον
Άλλα βίντεο του Γιάννη που είδατε παλαιότερα εδώ στο xblog.gr: