Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Στην 25η συνάντηση του Open Coffee που έγινε στο Μουσείο Μπενάκη προχθές, μεταξύ των ομιλητών ήταν και ο Benoit Mazuyer. Πρόκειται για τον Commercial Operators Director της Pragmaticomm, ο οποίος μας μίλησε για το MVoIP, μία εφαρμογή για VoIP επικοινωνία σε smartphones με λειτουργικό σύστημα Symbian. Δείτε την παρουσίασή του στο βίντεο που ακολουθεί, όπου θα δείτε και διάφορα άλλα στοιχεία για τα κινητά με Symbian, το VoIP και αυτή την αγορά γενικότερα.