Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τρίτη και τελευταία παρουσίαση του Open Coffee #26 ήταν αυτή των Κώστα Μάντζιαρη και Γιώργου Βαρέλογλου, που μας είπαν την ιστορία της Mindworks. Η Mindworks είναι ένα agency που ασχολείται με υπηρεσίες όπως SEO & SEM (Search Engine Optimization & Search Engine Marketing) και στο video που ακολουθεί μιλάνε για το πώς ξεκίνησαν, τι άλλαξαν στην πορεία και πώς έφτασαν στον Ιούνιο του 2009 οπότε και η εταιρία ενσωματώθηκε στην Atcom, αποτελώντας στρατηγικό business unit αυτής.
Δείτε το βίντεο με την παρουσίαση του Κώστα Μάντζιαρη (Founder & CEO) και του Γιώργου Βαρέλογλου (Partner & Business Development Director), καθώς και τις ερωτήσεις που έγιναν αμέσως μετά.