Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αυτό το Σάββατο 13 Οκτωβρίου και την Κυριακή 14 Οκτωβρίου διοργανώνεται στην Τεχνόπολη του Δήμου Αθηναίων το καθιερωμένο Meet Market, μια γιορτή που προωθεί τις νέες ιδέες.
Περισσότεροι από 120 συμμετέχοντες θα εκθέσουν χειροποίητες δημιουργίες από ρούχα και αξεσουάρ έως είδη σπιτιού, vintage προϊόντα, μουσικούς δίσκους και ό,τι άλλο μπορεί να φανταστεί κανείς στο κοινό που θα επισκεφτεί το Meet Market.
Ακόμη, ο street artist RTM θα παρουσιάσει μερικούς δημιουργικούς τρόπους για να διακοσμήσετε τους τοίχους ενός παιδικού δωματίου με γκράφιτι.
Η είσοδος είναι ελεύθερη στο κοινό.
Χώρος: Τεχνόπολις Δήμου Αθηναίων, αίθουσα “Νίκος Γκάτσος”
Διεύθυνση: Πειραιώς 100, Γκάζι, Τηλ: 210 3460981
Ώρες: Σάββατο: 15:00-00:00 και Κυριακή: 13:00-23:00
Περισσότερες πληροφορίες στο www.athens-technopolis.gr.