Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αν είστε λάτρεις του σκι ή του snowboard σας έχουμε ένα gadget που θα θέλετε να το κάνετε δικό σας! Μια νέα HD βιντεοκάμερα 12 Megapixel τοποθετημένη πάνω στη μάσκα του σκι σας για να απαθανατίσετε τις περιπέτειές σας και τις ωραιότατες τούμπες που θα «τρώτε» στο σκι!
Η κάμερα παρέχει δυνατότητα καταγραφής video 1080p με ταχύτητα 30 fps ή 720p με 60fps!
Με το καλώδιο RCA μπορεί να συνδεθεί εύκολα με την τηλεόραση.
Διαθέτει επίσης ευρυγώνιους φακούς με οπτικό πεδίο μέχρι 135 μοίρες.
Επιπλέον περιέχει SD κάρτα χωρητικότητας 4GB και επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου για λειτουργία έως και 2 ώρες!
Δείτε το video!