Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
O Mark F. Angelo ένας από τους πιο κορυφαίους Έλληνες DJs και παραγωγούς της dance, house, electro και progressive μουσικής σκηνής, ξεκινάει μια σειρά από DJ sets στον πιο ιδιαίτερο χώρο της Κηφισιάς, στο Chateau.
Dance vibes και stylish place αποτελούν πλέον τον πιο τέλειο συνδυασμό για τις Τετάρτες σας!
Κάθε Τετάρτη ο Mark Angelo στο Chateau, σε ένα πάρτι που ξεκινάει από τις 23:00!
Chateau
Αγίου Δημητρίου 9, Κηφισιά
Κρατήσεις: 694 74 42 708
Facebook Event