Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αυτές τις μέρες άνοιξε τις διαδικτυακές του πύλες το MagioShop.gr!
Πρόκειται για ένα ηλεκτρονικό κατάστημα με μαγιό για άνδρες, γυναίκες και παιδιά αλλά και χειροποίητα σανδάλια για όλα τα γούστα.
Ο στόχος του MagioShop.gr είναι να σας “ντύσει” για το καλοκαίρι με επιλεγμένα προϊόντα από ελληνικές βιοτεχνίες.
Σκοπός του ηλεκτρονικού καταστήματος είναι να παρέχει προσιτές τιμές διατηρώντας την υψηλή ποιότητα και την άμεση φιλική εξυπηρέτηση.