Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Συνέντευξη στο e-rock.gr και τον Αντώνη Κουμιώτη παραχώρησε ο Μάκης Τριανταφυλλόπουλος. Ο δημοσιογράφος – εκδότης και επιχειρηματίας τα τελευταία χρόνια δέχθηκε ερωτήσεις σχετικά με τον τρόπο ζωής του, την Εκάλη, τα Porsche Cayenne, τα σκάφη και τα πούρα, και, όπως θα τον ακούσετε να λέει, τα γρήγορα αυτοκίνητα και τα σκάφη ήταν χόμπι του από μικρός, πριν πλουτίσει, ενώ στην Εκάλη έμεινε επειδή ήθελε η γυναίκα του να είναι τα παιδιά τους κοντά στους παππούδες τους.
Κατά τη διάρκεια της σύντομης συνέντευξης, ο Μάκης απάντησε και για τις αγωγές που δέχθηκε από τον Ευάγγελο Βενιζέλο και την Ντόρα Μπακογιάννη για δημοσιεύματα στην εφημερίδα “Veto”.