Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μία λάμπα δεν λειτουργεί ποτέ για πάντα!
Κάποια στιγμή θα τη δεις να τρεμοπαίζει μέχρι να σβήσει εντελώς, βυθίζοντας το χώρο που φώτιζε μέχρι πρότινος στο σκοτάδι!
Την χαλασμένη λάμπα συνήθως την πετάμε…
Αν δεν την πετάξεις, μπορείς να δημιουργήσεις μερικά μικρά έργα τέχνης με μια χαλασμένη λάμπα!
Δες τις φωτογραφίες που ακολουθούν!
[via]