Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Με τη φιλοσοφία όχι να γίνει huge label αλλά να βγάζει huge ακούσματα, η Klik Records συμπλήρωσε 5 χρόνια από την πρώτη της κυκλοφορία και το γιόρτασε χθες με ένα μεγάλο πάρτι στο καινούριο κτίριο της BSB.
Στο χώρο στήθηκαν τρία stages, όπου φιλοξενήθηκαν όλοι οι καλλιτέχνες της Klik Records: Hiroshi Watanabe, Bermuda Triangle, Jonas Bering, Mikael Delta, Nikos Diamantopoulos, Serafim Tsotsonis, Ion, G Pal, Anna Maria X, Nikko Patrelakis, Dousk, Yosebu, Liberto, George Kyriakou, Sunset Blvd, Chris Nemmo, Acropod, Aris Kokou.
Ο Σωτήρης από το clubber.gr βρέθηκε στο κτίριο της BSB και κατέγραψε με τον φακό του στιγμές και πρόσωπα που έδωσαν το παρόν στο μεγάλο πάρτι της Klik.